В Окружному адмінсуді Києва заявили, що не можуть передати вісьмом своїм суддям виклик на допит в НАБУ. Вони у відпустках

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
В Окружному адмінсуді Києва заявили, що не можуть передати вісьмом своїм суддям виклик на допит в НАБУ. Вони у відпустках

Facebook / Павло Вовк

В Окружному адміністративному суді Києва заявили, що не можуть передати вісьмом своїм суддям повістки на допит в НАБУ, бо ті зараз у відпустках. Про це повідомили на сайті суду.

В ОАСК розповіли, що 20 липня до канцелярії суду надійшли з НАБУ повістки про виклик на допит голови суду Павла Вовка та ще семи суддів. Але канцелярія не може передати їм виклики, бо судді перебувають у планових щорічних відпустках. Зокрема, Вовк буде у відпустці до 31 липня, а його заступник Євген Аблов — до 19 серпня.

При цьому, в ОАСК заявляють про тиск на суддів і порушення конституційного права на відпочинок.

«Вимоги КПК щодо завчасного та належного повідомлення про виклик в даному випадку не дотримані. При цьому виклики здійснено одночасно на декілька днів поспіль, що може свідчити про намагання тиску на суддів […] Здійснення викликів суддів під час перебування їх у чергових відпустках є порушенням конституційного права громадян на відпочинок», — наголосили у суді.