У Баку під посольством України дякували за позицію щодо конфлікту з Вірменією

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
У Баку під посольством України дякували за позицію щодо конфлікту з Вірменією

17 липня у столиці Азербайджану Баку біля українського посольства пройшла акція, на якій дякували українському уряду за підтримку Азербайджану під час конфлікту на кордоні з Вірменією. Про це повідомляє Vesti.az

Учасники акції скандували «Спасибі, Україна», «Будь як Україна», «Азербайджансько-українська дружба вічна!» азербайджанською і російською мовами.

Також працівники посольства вийшли до учасників акції і подякували їм за підтримку.

Окрім цього, учасники акції засудили подію в Вірменії, де 15 липня облили борщем посольство України після заяви українського МЗС щодо конфлікту.

  • Бої між Азербайджаном і Вірменією почалися 12 липня. Сторони звинуватили одна одну в провокаціях у Товузському районі, після чого почалися взаємні обстріли із застосуванням танків. 13 липня сили Азербайджану знищили вірменський опорний пункт і отримали вогонь у відповідь. У боях з обох сторін загинули щонайменше 15 військових, серед яких офіцери й азербайджанський генерал.
  • Вранці 16 липня на кордоні Вірменії та Азербайджану поновилися бої. Сторони звинувачують одна одну в обстрілах прикордонних сіл.