Зґвалтування в Кагарлику: потерпіла стверджує, що поліцейські знущалися ще з кількох жінок

Автор:
Катя Мещерякова
Дата:

Неля Погребицька, яку зґвалтували та побили поліцейські у відділенні в Кагарлику, розповіла, що є також інші жінки, які постраждали від дій одного з поліцейських.

Про це вона розповіла в інтервʼю «Українській правді».

Так, на запитання журналістки, чи стикався хтось інший з такими ситуаціями, жінка відповіла:

«У Кагарлику були дівчата. Теж казали, як буде суд, поїдемо, розкажемо, як він теж [Микола Кузів, один із затриманих поліцейських] знущався з них, з кагарлицьких».

Також жінка розповіла, що їй досі не провели медичний огляд — спочатку лікарі сказали, що «не хочуть мати проблем з поліцією», а потім відмовили через відсутність документів.

Раніше в Офісі генпрокурора порушили нові справи проти поліцейських Кагарлика, яких підозрюють у побитті та зґвалтуванні Нелі. В Офісі заявили, що застосування насильства поліцією в Кагарлику було й раніше.

  • 25 травня слідчі Державного бюро розслідувань затримали двох поліцейських — оперуповноваженого та начальника одного із секторів Кагарлицького відділення поліції (Сергія Сулиму і Миколу Кузіва) за фактом зґвалтування жінки і побиття чоловіка.
  • 26 травня суд взяв під варту Сулиму і Кузіва на два місяці без права внесення застави. Вони свою провину не визнають.
  • Після резонансної події у поліцейському відділку Кагарлика глава МВС Арсен Аваков анонсував у підрозділах кілька нововведень, зокрема відеофіксацію слідчих дій — Custody Records.