У Кабміні поки не вирішили, чи підуть діти до школи 1 вересня

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
У Кабміні поки не вирішили, чи підуть діти до школи 1 вересня

Pixabay

У Кабінеті міністрів поки немає рішення, чи з 1 вересня учні підуть до школи чи ще залишаться на дистанційному навчанні. Про це розповіла в. о. міністра освіти Любомира Мандзій в інтервʼю «РБК-Україна».

Мандзій нагадала, що адаптивний карантин поки продовжено до 31 липня. І Міносвіти зараз готується до проведення Зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

«Як буде розвиватись епідемічна ситуація — важко судити. Безперечно, я за те, щоб діти повернулися до школи, але щоб умови навчання у школі були безпечними», — сказала Мандзій.

При цьому вона додала, що в навчальних закладах «живе спілкування ніхто не скасовував».

«До кінця червня спільно з МОЗ готуємо додаткові протоколи, які визначатимуть заходи безпеки у закладах освіти до повернення дітей з 1 вересня. Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу — із 17 вересня. Ми передбачили коригуюче навчання в наступному році, щоб кожен вчитель зрозумів, як опанували матеріал його учні», — додала Мандзій.

Тим часом на сайті президента Володимира Зеленського петиція щодо заборони дистанційної освіти в усіх навчальних закладах зібрала необхідні 25 тисяч голосів.

Станом на 23 червня її підписали 26 998 людей, відповіді поки немає.