Саакашвілі сформував свою команду Офісу простих рішень. Наразі в ній 17 осіб

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
Саакашвілі сформував свою команду Офісу простих рішень. Наразі в ній 17 осіб

NurPhoto / Contributor

Голова виконавчого комітету Нацради реформ Михеїл Саакашвілі вже сформував свою команду для Офісу простих рішень. Наразі в ньому працює 17 людей.

Про це йдеться у матеріалі «Бабеля».

Серед цих 17 людей присутні як сам Саакашвілі, так і його заступник у Нацраді реформ Олександр Ольшанський. Також в Офісі уже представили виконавчого директора Марію Барабаш. Вона є співзасновником «Спілки українських підприємців» та інвестиційної компанії A7 Capital.

Куратором міжнародних відносин і судової реформи буде Поліна Чиж. Вона є фахівцем з питань кримінальної юстиції, а також свого часу працювала у Національному антикорупційному бюро та Офісі генпрокурора.

За зв’язки з бізнесом в Офісі простих рішень відповідатиме Юрій Мироненко. Наразі він займається організаційними питаннями.

«Із часом, коли нас стане більше, обовʼязки можуть розподілити інакше, але, найімовірніше, саме я буду приділяти більше часу взаємодії з бізнесом», — зазначив він у коментарі «Бабелю».

Працюють у команді Саакашвілі і два аналітики — Юрій Федчишин та Володимир Ланда. Перший був раніше радником прем’єра Володимира Гройсмана, а другий працює заступником головного редактора «Forbes Україна». Також Ланда балотувався у списку партії Саакашвілі «Рух нових сил» на попередніх парламентських виборах. Сам же він свою регулярну роботу в Офісі простих рішень спростовує: «Я б не назвав це системною допомогою».

Ще у Офісі простих рішень працюють чотири юристи, дві людини відповідають за операційну діяльність, дві — за зв’язки зі ЗМІ та по одній — за найм персоналу та цифрові технології. У майбутньому штат там планують розширювати, зокрема є вакансії юристів, бухгалтера та оператора.