Глава Twitter заздалегідь знав, що допис Трампа зацензурують

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Глава Twitter заздалегідь знав, що допис Трампа зацензурують

Chesnot / Contributor

Генерального директора Twitter Джека Дорсі заздалегідь попередили про рішення компанії позначити твіт Дональда Трампа таким, що «прославляє насильство». Про це повідомляє Reuters з посиланням прессекретаря компанії.

«Рішення було прийнято спільно командами, і наш генеральний директор Джек Дорсі був проінформований про план ще до того, як твіт було позначено», — заявила представниця компанії.

У серії дописів Дональд Трамп звинуватив «ліворадикального» мера Міннеаполісу Джейкоба Фрея у слабкості через події в місті після вбивства поліцією беззбройного чоловіка та пригрозив ввести сили Національної гвардії.

«Якщо будуть труднощі, то ми візьмемо на себе контроль, але якщо почнеться мародерство, буде стрілянина», — зазначив Трамп в одному з дописів.

Twitter закрила можливість коментувати, лайкати та шерити цей допис з поясненням, що він порушує правила соцмережі щодо «прославляння насильства», однак вирішила не видаляти його «в інтересах громадськості».

Це вже друге застосування санкцій до дописів президента. Цього разу Twitter обмежила допис майже одразу після виходу указу Трампа проти цензури в соцмережах.