Туреччина найбільше з усіх країн світу використовує Twitter та Instagram

Автор:
Ольга Березюк
Дата:

У Туреччині 46% користувачів мобільних телефонів постійно використовують соціальні мережі, а частота використання Twitter та Instagram — найвища у світі.

Такі дані були отримані за результатами 7-річного дослідження, проведеного компанією Deloitte.

«Туреччина посіла перше місце у світі з використання Twitter та Instagram. Необхідність постійно контролювати свої соціальні мережі мають 46% користувачів мобільних телефонів у Туреччині, цей показник у Європі становить лише 21%», — вказується в дослідженні.

Зазначається, що опитування пройшли 44 тисячі 150 представників 28 країн на 6 континентах. Найбільш використовуваними додатками у світі були названі Facebook, WhatsApp, Facebook Messenger та Instagram.

Експерти встановили, що у Туреччині 49% користувачів заходять в Instagram щонайменше один раз на годину, у Twitter — 23%. Відповідні показники в Індії, яка теж є рекордсменом з використання соцмереж, складають 33% та 20% відповідно. До прикладу, в Канаді це 9% та 4%, в Австралії — 8% та 3%, Німеччині — 7% та 3%. Середній показник у Європі — 9% та 3%. Найнижчий показник щодо Instagram у Японії — 6%, щодо Twitter — у Швеції, Люксембургу, Фінляндії — 1%. У цей рейтинг не були включені дані стосовно США.

Крім того, дослідники відзначають високий рівень використання мобільних телефонів для ігор. У Туреччині 55% користувачів смартфонів регулярно використовують ігрові додатки.

У зв’язку з отриманими даними, дослідники вказують на загрозливе зростання впливу використання мобільних пристроїв загалом та соціальних мереж зокрема на повсякденне життя, діяльність та здоров’я громадян. Такий негативний вплив відзначають 26% користувачів у Туреччині. Цей показник у країнах Європи становить 7%.