Справа бракованих бронежилетів: суд заарештував першого заступника генерала Марченка

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Печерський районний суд Києва заарештував першого заступника начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Сергія Почтаренка у справі про браковані бронежилети, які закуповували за завищеною ціною.

Як повідомляє «5 канал», Почтаренко заарештований з альтернативою застави в 76 млн грн. Він буде перебувати на гауптвахті.

До цього суд відправив під нічний домашній арешт заступника арештованого генерала Дмитра Марченка — Ольгу Капінус.

Що за справа?

Керівник групи прокурорів ГПУ Микола Середа розповів, що в рамках розслідування було встановлено, що Міноборони планувало закупити 20 тис. бронежилетів, які не мали необхідних балістичних характеристик. «В умовах дощу тканина пробивалася. Встановлено, що виробник використовував у бронежилетах набагато менше шарів тканини, ніж повинно бути. У квітні було поставлено 4 тис. бронежилетів. Насправді вони не відповідали технічним умовам. Пластини були неякісні», — повідомив Середа.

Він підкреслив, що браковані бронежилети прийняли на склади Міноборони під тиском заступника міністра оборони, імʼя якого Середа не назвав. За його словами, загалом було поставлено 11 тис. неякісних бронежилетів.