Корпорація «Богдан» звернулася до послів країн G7 через справу проти Гладковського

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Корпорація «Богдан Моторс» звернулася до послів «Великої сімки» і заявила їм про «політичне переслідування і необґрунтовані звинувачення» стосовно колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олега Гладковського.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У корпорації зазначили, що всі дії правоохоронців щодо Гладковського політично мотивовані.

Там також заявили, що Гладковський не завищував ціни на продукцію, а закупівля автомобілів «Богдан-63172» відбувалася згідно з постановами Кабміну.

«Вихід «Богдан Моторс» на пропозицію поставки вантажних автомобілів для ЗСУ дозволив знизити ціну на цю категорію автомобільної техніки, оскільки до того моменту Збройні сили України закуповували таку техніку тільки у одного виробника. Конкурентна ціна від «Богдана», яка була нижчою за аналогічну пропозицію, дозволила істотно заощадити гроші держбюджету і, відповідно, закупити більше автомобілів для потреб частин і підрозділів», — заявили в корпорації.

  • 17 жовтня у Києві затримали колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони, колишнього бізнес-партнера пʼятого президента Петра Порошенка Олега Гладковського. Він намагався вилетіти з України, проте його не випустила прикордонна служба, після чого Гладковський поїхав у ресторан на Бориспільській трасі, де його і затримали. У НАБУ повідомили, що ексчиновник фігурує у кримінальному провадженні щодо зловживання владою, а САП повідомила Гладковському про підозру. У відповідь він назвав звинувачення фейком і оголосив голодування.
  • Вищий антикорупційний суд продовжив обирати запобіжний захід колишньому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському в суботу, 19 жовтня, о 12:00. Попереднє засідання суду тривало з 23:00 пʼятниці до 02:30 суботи.
  • Ексзаступника секретаря РНБО Олега Гладковського готовий взяти на поруки колишній народний депутат України четвертого скликання Олег Зімін.