У Гладковського зʼявився новий поручитель. Це депутат четвертого скликання Верховної Ради Олег Зімін

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського готовий взяти на поруки колишній народний депутат України четвертого скликання Олег Зімін. Про це він заявив під час засідання Вищого антикорупційного суду, який займається обранням запобіжного заходу.

Екснардеп стверджує, що знає Гладковського та його родину вже більше 20 років. Зімін впевнений, що той не буде нікуди тікати від правосуддя з Києва.

Також поручитель підтвердив, що готовий нести матеріальну та правову відповідальність у разі порушення Гладковським прав поруки.

На даний момент суддя перебуває в нарадчій кімнаті для ухвалення рішення.

  • Вищий антикорупційний суд продовжив обирати запобіжний захід колишньому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському в суботу, 19 жовтня, о 12:00. Попереднє засідання суду тривало з 23:00 пʼятниці до 2:30 суботи.
  • 17 жовтня у Києві затримали колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони, колишнього бізнес-партнера пʼятого президента Петра Порошенка Олега Гладковського. Він намагався вилетіти з України, проте його не випустила прикордонна служба, після чого Гладковський поїхав у ресторан на Бориспільській трасі, де його і затримали. У НАБУ повідомили, що ексчиновник фігурує у кримінальному провадженні щодо зловживання владою, а САП повідомила Гладковському про підозру. У відповідь він назвав звинувачення фейком і оголосив голодування.