Заступник мера Дніпра, якого оголосили в розшук через ремонт мосту, після відрядження пішов у відпустку

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, якого оголосили в розшук за підозрою у розкраданні майже 30 млн на реконструкції Центрального мосту, про який побилися об заклад президент Володимир Зеленський та мер Борис Філатов, тепер пішов у відпустку. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

За даними пресслужби, планова відпустка розпочалась 18 вересня і триватиме 15 днів. Заява про відпустку була підписана ще 2 вересня.

16 вересня стало відомо, що Лисенко перебуває в Туреччині, в Анкарі, на запрошення однієї з турецьких фірм, з якою Дніпро співпрацює в галузі інфраструктурних проєктів. Відрядження тривало до 17 вересня включно.

  • Тоді ж правоохоронці оголосили в розшук заступника мера Дніпра та групу інших чиновників, яких підозрюють у розкраданні 29,5 млн грн на реконструкції Центрального мосту.
  • 12 липня міський голова Дніпра Борис Філатов побився об заклад із президентом Володимиром Зеленським, що до 14 вересня відремонтує Центральний міст. Якщо він не встигне до зазначеної дати, обіцяв піти у відставку.
  • У суботу, 7 вересня, у Дніпрі після закінчення капітального ремонту відкрили Центральний міст. Філатов відкрив міст і встановив на ньому «залізний трон».
  • За тиждень, 14 вересня, Зеленський разом із Філатовим проінспектували відремонтований Центральний міст. Разом з тим президент заявив, що парі з Філатовим триває, тому що невідомо, наскільки якісно виконано ремонт.