Чиновників міськради Дніпра оголосили в розшук через міст, про який побилися об заклад Філатов і Зеленський

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Правоохоронці оголосили у розшук заступника мера Дніпра та групу інших чиновників, яких підозрюють у розкраданні 29,5 млн грн на реконструкції Центрального мосту, повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

«Заступника міського голови, начальників управління міської ради й особу, яка здійснювала технічний нагляд, оголошено у розшук у зв’язку з переховуванням від слідства», — повідомляє прокуратура.

Засновника компанії-підрядника, яка вела ремонтні роботи, заарештовано на 60 діб з можливістю внесення застави у сумі понад 40 млн. грн. Також заарештовано начальника дільниці з можливістю внесення застави у 1 млн. грн.

  • 12 липня міський голова Дніпра Борис Філатов побився об заклад із президентом України Володимиром Зеленським, що до 14 вересня відремонтує Центральний міст. Якщо він не встигне до зазначеної дати, піде у відставку.
  • У суботу, 7 вересня, у Дніпрі після закінчення капітального ремонту відкрили Центральний міст. Філатов відкрив міст і встановив на ньому «залізний трон».
  • За тиждень, 14 вересня, Зеленський разом з мером Дніпра Борисом Філатовим проінспектували відремонтований Центральний міст. Разом з тим президент заявив, що парі з Філатовим продовжується, оскільки невідомо, наскільки міст якісний.