У Львівській області знову російські ракети влучили в енергетичні обʼєкти. Третина Львова без світла

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

У Львові від ракетних ударів росіян по місту та області без світла залишилося 30% міста. Про це повідомив глава Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Три російські ракети вдарили по двох енергообʼєктах (ідеться про обʼєкти у Львові та у Львівському районі). На обидвох обʼєктах зараз працюють рятувальники та правоохоронці. Наслідки ударів ще оцінюють. Майже третина Львова без світла, протягом доби також можливі тимчасові перебої з електро- та водопостачанням. Крім цього, у Львові від осколків постраждав 53-річний чоловік.

Загалом за останніх два дні чотири електричні підстанції на Львівщині зазнали значних руйнувань. Зараз шукають шляхи, щоб забезпечити електроживлення області обхідними шляхами.

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль розповів, що цієї доби вже зафіксовано 33 обстріли. Людей просять продовжити обмежено використовувати потужні електроприлади у пікові години: з 17:00 до 22:00.

  • Уранці 10 жовтня росія завдала масованого ракетного обстрілу по Україні (запустила щонайменше 83 ракети, 43 з них збили сили ППО). Десятки ракет влучили в обʼєкти енергетичної інфраструктури в 11 областях і місті Києві. Через це порушилось електропостачання практично по всій країні, у восьми регіонах були проблеми з водопостачанням.
  • Уранці 11 жовтня ракетні атаки на Україну продовжились: російська армія від ранку запустила 28 крилатих ракет, збити вдалось 20 з них.