Росія розгортає мобілізаційний пункт на кордоні з Грузією

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Росія розгортає на контрольно-пропускному пункті на кордоні з Грузією «Верхній Ларс» мобілізаційний пункт військкомату.

Про це вранці 27 вересня повідомило МВС Північної Осетії.

Крім цього, росіянам дозволили перетинати цей пункт пропуску пішки, хоча він для цього не призначений. Ухвалили таке рішення через значне збільшення кількості легкого транспорту, що рухається в бік Грузії. Напередодні «Верхній Ларс» дозволили перетинати велосипедами та самокатами.

Віцепремʼєр «республіки» Ірбек Томаєв 26 вересня заявив, що в пункті «Верхній Ларс» зібралося приблизно 3 500 легкових автомобілів, «в яких переважно особи призовного віку». 26 вересня черга на виїзд із росії до Грузії розтягнулася на понад 20 кілометрів, на перетин кордону потрібно було 3—4 дні. Потік транспорту в бік Грузії збільшився після того, як путін оголосив у росії часткову мобілізацію.

  • 21 вересня путін оголосив у росії часткову мобілізацію, підтримав проведення псевдореферендумів на окупованих територіях України та пригрозив ядерною зброєю в разі нападу на рф.
  • Через мобілізацію росіяни почали активно тікати з країни. Нечисленні протести в рф очікувано захлинулися. Наймасовіший спротив мобілізації проявили лише в Дагестані.
  • Адміністрація путіна роздала державним і провладним ЗМІ методичку, як пояснювати росіянам необхідність мобілізації та відправки чоловіків на війну.