Вадим Новинський вирішив скласти повноваження народного депутата

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Вадим Новинський вирішив скласти повноваження народного депутата і зосередитись на гуманітарних проєктах. Про це він повідомив у середу, 6 липня.

«Я ухвалив рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Українській Православній Церкві та на відновленні зруйнованих храмів», — заявив Новинський. Після війни він обіцяє допомогти відновити місто Маріуполь.

Facebook/Вадим Новинський

Новинський повідомив, що його команда вже працює над тим, щоб забезпечити населені пункти України автомобілями швидкої допомоги, медичними препаратами і продуктами. Попереду — реалізація програм із повоєнного відродження України та її економіки, відновлення заводів та інфраструктури.

  • Вадим Новинський — депутат від «Опозиційного блоку». Він входить у першу десятку найбагатших українців за версією Forbes. Його статки оцінюють в $1,4 мільярда. Новинський є засновником фінансово-промислової групи «Смарт-Холдинг» і власником пакета акцій компанії «Метінвест». 23 квітня 2020 року стало відомо, що предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій висвятив Новинського на диякона. Про наміри піти з політики Новинський заявляв ще у 2021 році, адже політика «не приносила мир у душу».
  • Новинський народився в росії — у Санкт-Петербурзі. Колишній президент України віктор янукович надав йому громадянство України у травні 2012 року, напередодні дня народження російського бізнесмена. Указ містив формулювання «за видатні заслуги перед Україною».