Україна у перший день Паралімпійських ігор, що проходять у Пекіні, здобула 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзову нагороду — у різних класах біатлонних спринтерських гонок. Про це повідомляє «Суспільне».

• Людмила Ляшенко — спринт, стоячи;
  • Олександр Казік — спринт, порушення зору.

Бронза:

• Дмитро Суярко — спринт, порушення зору.

Завдяки тріумфу у парабіатлоні Україна очолила медальний залік Паралімпіади-2022. Змагання проходять у Пекіні з 4 по 13 березня.

• На Олімпіаді Україна здобула лише одну медаль — срібло виборов майстер фрістайлу Олександр Абраменко — і посіла 25 місце у медальному заліку.
  • Переможницею Олімпіади у Пекіні стала збірна Норвегії. Вона здобула 37 медалей, з яких 16 золотих. На другому місці — Німеччина (27 медалей, 12 золотих), а на третьому — Китай (15 медалей, 9 золотих). Також до першої п’ятірки увійшли США (25 медалей, 8 золотих) і Швеція (18 медалей, 8 золотих).