У Миколаївській області на полігоні військовий закрив собою побратима від вибуху гранати і вижив

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

У Миколаївській області на полігоні військовий закрив собою побратима від вибуху гранати. Він отримав осколкові поранення та травми, але вижив.

Про це пише Командування Сил логістики ЗСУ у своєму Facebook.

«Під час проведення занять із вогневої підготовки, а саме — метання бойових гранат, старшого лейтенанта Федосенка призначили керівником на навчальному місці. Побачивши, що кинута військовослужбовцем граната скотилася на бруствер, керівник зреагував миттєво — оцінивши обстановку, не вагаючись, відштовхнув від місця вибуху гранати сержанта Романа Шубіна та закрив його собою, таким чином врятував життя підлеглому», — йдеться у повідомленні.

Старшого лейтенанта оперативно госпіталізували та надали всю необхідну медичну допомогу. На нього чекає недовга реабілітація, хоча сам військовий запевняє, що почувається добре та готовий повернутися на службу.

У Командуванні Сил логістики ЗСУ зазначили, що клопотатимуть перед головнокомандувачем про заохочення Федосенка.

  • Генеральний штаб ЗСУ та головнокомандуючий ЗСУ Руслан Залужний 23 листопада повідомили, що на полігоні «Широкий лан» у Миколаївській області пройшли заняття, де відпрацювали нову тактику застосування протитанкових комплексів Javelin та дронів Bayraktar в бойових умовах, а також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості.