Мешканцю Великої Британії вперше у світі встановлять протез ока, надрукований на 3D-принтері

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

У Великій Британії чоловікові вперше пересадять око, створене за допомогою 3D-принтера.

Про це пише ВВС.

Повідомляється, що такий орган буде більш реалістичним за традиційні акрилові протези. Це також має удвічі скоротити час, необхідний пацієнту для встановлення протезів — із шести тижнів до трьох.

«Мені потрібен протез із 20 років, і я завжди соромився цього», — сказав реципієнт, мешканець Лондону Стів Варз. Видання пояснює, що під час використання традиційного протеза пацієнту необхідно пройти двогодинну сесію для формування зліпка очниці, перш ніж протез встановлять і потім «розфарбують» під справжнє око.

За заявою лікарні, виготовлення протезу за допомогою 3D-друку має скоротити виробничий процес до двох-трьох тижнів, при цьому перший візит до офтальмолога триватиме лише пів години.

  • У 2022 році космічна місія британської компанії Spacebit доставить на Місяць прапор України з титану, надрукований на 3D-принтері.
  • У столиці Нідерландів Амстердамі відкрили перший у світі сталевий міст, який надрукували на 3D-принтері. Конструкція на два роки замінить звичайний міст, що в цей час перебуватиме на реконструкції.