Антимонопольний комітет тимчасово призупинив приватизацію заводу «Більшовик»

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Антимонопольний комітет тимчасово призупинив приватизацію заводу «Більшовик» у Києві. Там також розслідують імовірну змову учасників аукціону.

Про це пише пресслужба АМКУ.

«АМКУ розглядав заяву про надання ТОВ «Дженерал Комерс» дозволу на придбання акцій, що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління АТ «ПКМЗ». Комітет встановив, що ця заява не відповідає вимогам Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу АМКУ на концентрацію суб’єктів господарювання», — йдеться в повідомленні.

АМКУ не вказує, яким саме вимогам не відповідає заява від компанії. Там зазначили, що заяву залишили без розгляду, однак компанія має право повторно подати заявку.

  • 27 жовтня на аукціоні Фонду державного майна продали «Перший київський машинобудівний завод» (колишній завод «Більшовик») у рамках великої приватизації. Стартова ціна торгів — 1,39 мільярда гривень. Кожен учасник міг підвищувати ціну на 20 мільйонів. Зрештою завод продали за 1,429 мільярда гривень ТОВ «Дженерал Комерс».
  • ТОВ «Дженерал Комерс» повʼязане з холдингом UFuture, який належить бізнесмену Василю Хмельницькому. Нові власники обіцяють створити на місці заводу інноваційну інфраструктуру з мільярдними інвестиціями, а також нові робочі місця.