Укрексімбанк відсторонив голову правління через напад на журналістів, але скасував обіцяну пресконференцію

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Наглядова рада Укрексімбанку відсторонила голову правління Євгена Мецгера після інциденту з нападом на журналістів «Схем» у його кабінеті.

Про це йдеться на сторінці банку.

«Наглядова рада Укрексімбанку на екстреному позачерговому засіданні прийняла рішення відсторонити голову правління Укрексімбанку Мецгера Є. В. від здійснення своїх повноважень на час проведення внутрішнього розслідування Наглядовою радою», — йдеться у повідомленні.

Наглядова рада також перепросила у постраждалих журналістів, а також у представників усіх ЗМІ та громадянського суспільства за «прикру та неналежну поведінку голови правління та представників банку».

«Результатом внутрішнього розслідування буде остаточне рішення Наглядової ради щодо повноважень Мецгера Є. В.» — підкреслили в банку. Тимчасовим виконувачем обов’язків голови правління банку призначили члена правління банку Сергія Єрмакова.

Пізніше член правління банку Вікторія Страхова повідомила, що «у звʼязку з відстороненням пана Євгена Мецгера запланована пресконференція щодо офіційної позиції Укрексімбанку у ситуації з виданням «Радіо Свобода» скасовується». Найближчим часом, за її словами, Мецгер вибачиться перед журналістами.