Перша ракетка України Світоліна вилетіла з US Open. Вона програла 19-річній канадці

Софія Телішевська

Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату США програла 73-й ракетці світу з Канади Лейлі Фернандес.

Так, Світоліна не знайшла протидії агресивній грі 19-річної тенісистки.

Українка здобула перемогу лише у другій партії — 6:3. Перший сет Світоліна програла 3:6, а третій — закінчила з рахунком 6:6, де у тай-брейку боролась за півфінал. Проте сил не вистачило — 5:7.

У наступному раунді Фернандес зіграє з білорускою Аріною Соболенко, яка переграла чешку Барбору Крейчикову.

Утім, участь України в US Open не закінчується поразкою Еліни Світоліної. Уже сьогодні, 8 вересня, свій матч у півфіналі міксту проведе друга ракетка України Даяна Ястремська.

• Нагадаємо, 29 серпня Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Чикаго, завоювавши собі перший титул у сезоні 2021 року та 16-ту нагороду в цьому турнірі.
  • Цьогоріч перша ракетка України також стала бронзовою призеркою Олімпіади-2020 у Токіо.