Італія вийшла до фіналу Євро-2020

Олег Панфілович

Twitter / UEFA EURO 2020

Збірна Італії вийшла до фіналу Чемпіонату Європи з футболу, обігравши в півфінальному матчі команду Іспанії.

Гра проходила в Лондоні на стадіоні «Вемблі».

Рахунок відкрили італійці — на 60-й хвилині по воротах іспанців влучно пробив Федеріко Кьєза. Команді Іспанії вдалося зрівняти рахунок за 21 хвилину — це зробив нападник італійського «Ювентуса» Альваро Мората. Рахунок зберігся до кінця основного та додаткового часу. У серії післяматчевих пенальті більш точними були саме італійці — 4:2.

Таким чином, Італія зіграє у головному матчі турніру 11 липня. Суперник італійців визначиться у матчі між командами Англії та Данії, що відбудеться в середу.

• Збірна України припинила боротьбу на Євро-2020 після розгромної поразки від Англії в 1/4 фіналу.
  • Учасники Євро-2020 загалом отримають €371 мільйон — на 70 мільйонів більше, ніж було розподілено між 24 учасниками фінальної стадії першості у Франції у 2016 році.