В Естонії дозволили не носити маски у приміщеннях

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
В Естонії дозволили не носити маски у приміщеннях

NurPhoto / Contributor / Getty Images

Естонська влада вирішила пом’якшити карантинні заходи у країні та дозволити не носити маски у приміщенні.

Про це пише видання ERR.

Як зазначила прем’єр-міністр країни Кая Каллас, таке рішення ухвалили на тлі зниження захворюваності на коронавірус. Обов’язок носити маску замінять на рекомендацію. Очільниця уряду наголосила, що хвороба нікуди не зникла, тому маску все ж варто носити у закритих приміщеннях.

У Департаменту здоров’я залишиться право в будь-який момент знов вимагати носити маски в деяких приміщеннях або на конкретних заходах. Також роботодавці мають право вимагати від своїх працівників або клієнтів носити маски.

Водночас міністр охорони здоров’я Танель Кійк зазначив, що маски залишаться обов’язковими в лікарнях.

«Там носіння маски повинно залишатися нормою, допоки епідемія не вщухне. Особливий порядок можуть встановлювати також інші установи. Наприклад, будинки для людей похилого віку можуть вимагати від відвідувачів носити маски або захисний візор», — пояснив він.

  • В Естонії з 17 травня стартувала загальна вакцинація від COVID-19. Дози вакцини тепер зможуть отримати особи від 16 до 49 років. Вікова категорія старше 50 років вже вакцинується препаратом від AstraZeneca. Люди молодші за 50 років отримають уколи вакцинами Pfizer, Moderna і Janssen.