Відбір на ЧС—2022: Україна зіграла внічию з Казахстаном

Костя Войтенко

У середу, 31 березня, в третьому турі групового етапу відбору на Чемпіонат світу 2022 року в Катарі збірна України зіграла внічию з Казахстаном — 1: 1.

Рахунок в матчі на 20-й хвилині відкрив Роман Яремчук. Збірна України пропустила вже в другому таймі — на 59-й хвилині зрівняв Серікжан Мужиков.

В іншому матчі групи D Боснія і Герцеговина поступилася Франції — 0: 1.

Свій наступний поєдинок в рамках відбору на ЧС—2022 Україна знову проведе з Казахстаном, однак тепер на виїзді. Матч пройде восени — 1 вересня.

• Нагадаємо, в першому матчі відбору на ЧС—2022 Україна на виїзді зіграла внічию з Францією — 1: 1. З таким же результатом закінчилося протистояння команди Шевченка з фінами в Києві.
  • Після трьох турів у групі D лідирують французи, у яких 7 очок. На другому місці із 3-ма балами розташувалася Україна.
  • У фінів (2 очки), Боснії і Герцеговини (1 очко) і Казахстану (1 очко) по два матчі.