Відбір на ЧС-2022: Україна зіграла внічию з Фінляндією

Костя Войтенко

Пресслужба Української асоціації футболу

У неділю, 28 березня, у другому турі групового етапу відбору на Чемпіонат світу 2022 року в Катарі збірна України в Києві зіграла внічию з фінами — 1:1.

Рахунок у поєдинку на 79-й хвилині відкрив Жуніор Мораес. Це перший гол натуралізованого бразильця за збірну України в 10 матчах.

Однак втримати переможний рахунок українці не змогли. На 88-й хвилині зустрічі Віталій Миколенко збив у власному штрафному майданчику Тєєму Пуккі, за що був вилучений. Сам потерпілий фінський форвард реалізував і призначений пенальті — 1: 1.

В іншому матчі групи D Франція обіграла Казахстан з рахунком 2:0.

Наступний поєдинок в рамках відбору на ЧС-2022 команда Андрія Шевченка проведе вже 31 березня в Києві на НСК Олімпійський. Суперником буде збірна Казахстану.

• У першому матчі відбору на ЧС-2022 Україна на виїзді зіграла внічию з Францією — 1:1.
  • Після двох турів у групі D лідирують французи з 4 очками. У фінів і українців по два бали. Боснія і Герцеговина (1 очко), а також Казахстан (0 очок) зіграли по одному матчу.