Слідом за «Шахтарем» з Ліги Європи вилетіло й «Динамо»

Олег Панфілович

Чузавков Сергій / УНІАН

Київське «Динамо» з рахунком 0:2 програло іспанському «Вільярреалу» матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА.

Гра відбувалася у місті Вільярреаль, на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка».

Обидва мʼячі в іспанській команді забив Морено — на 13-й та 36-й хвилинах. Тиждень тому команди грали у Києві, і тоді динамівці поступилися з аналогічним рахунком. За підсумком двох ігор «Вільярреал» переміг 4:0 і крокує до чвертьфіналу турніру.

«Динамо» вийшло до цього раунду, здолавши бельгійський «Брюгге». Київський клуб не зміг у першому матчі 1/16 Ліги Європи переграти «Брюгге». У Києві поєдинок завершився з рахунком 1:1, на виїзді кияни взяли гору над «Брюгге» з рахунком 1:0.

• 8 грудня в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів у квартеті G київське «Динамо» на своєму полі обіграло угорський «Ференцварош» з рахунком 1:0. Український клуб посів третє місце в квартеті і гарантував собі участь у 1/16 Ліги Європи.