Bihus.Info: Офіс генпрокурора почав розслідувати можливе втручання бізнесмена Павлюка у роботу нардепів

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
Bihus.Info: Офіс генпрокурора почав розслідувати можливе втручання бізнесмена Павлюка у роботу нардепів

Yevheniya Kravchuk / Facebook

Офіс генерального прокурора почав розслідування можливого втручання бізнесмена Іллі Павлюка в діяльність окремих нардепів.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Провадження відкрили за заявою журналістів. Розслідування ведеться за статтею 344 (втручання у діяльність державного діяча) Кримінального кодексу.

У грудні 2020 року журналісти Bihus.Info зʼясували, що група депутатів «Слуги народу» регулярно відвідує офіс бізнесмена Іллі Павлюка, розташований за 50 метрів від Офісу президента. Зокрема, депутати приходили до офісу Павлюка перед важливими голосуваннями на користь олігарха Ріната Ахметова та перед голосуванням за проєкт Держбюджету-2021.

За інформацією журналістів, починаючи з 24 листопада 2020 року біля офісу Павлюка періодично фіксували нардепів Олега Марусяка, Дмитра Соломчука, Богдана Торохтія, Сергія Буніна і Олександра Горобця.

Сам Павлюк у ці ж дні відвідував Офіс президента через боковий вхід. Під час передвиборчої кампанії Зеленського у 2019-му Павлюк керував неформальною групою «Регіони» у штабі Зеленського.

  • У листопаді журналісти програми «Схеми» показали, що чиновники в Офісі президента та Міністерстві внутрішніх справ, а також міністри регулярно проводять непублічні зустрічі з представниками великого бізнесу. Зокрема, фіксувалися зустрічі Арсена Авакова з Ігорем Коломойським, бізнесмена Михайла Кіпермана з головою «Нафтогазу» Андрієм Коболєвим, а також візити до МВС того ж самого Іллі Павлюка.