У Білорусі запровадили штрафи за вивішування біло-червоних прапорів

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
У Білорусі запровадили штрафи за вивішування біло-червоних прапорів

Наша Ніва / Telegram

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав новий Кодекс про адміністративні правопорушення, який набуде чинності з 1 березня 2021 року.

Про це пише державне інформагентство БЕЛТА.

Окрім нового Кодексу, Лукашенко підписав і новий Процесуально-виконавчий кодекс про адміністративні правопорушення.

«Вводяться такі заходи, як попередження, усне зауваження і профілактичні заходи щодо неповнолітніх. Відбувається градація адміністративних правопорушень на три категорії: адміністративні проступки, значні та грубі адміністративні правопорушення. Таким чином, вводиться порядок, за якого можливе звільнення від адміністративної відповідальності особи, яка вчинила адміністративний проступок. Їй буде оголошуватися попередження, яке вже не буде адміністративним стягненням», — зазначав раніше директор Національного центру законодавства та правових досліджень Вадим Іпатов.

Водночас наближений до пресслужби Лукашенка Telegram-канал «Пул Первого» повідомив, що в новому Кодексі запроваджено і штрафи за вивішування «забороненої символіки». Ідеться про опозиційний біло-червоний прапор. Для фізичних осіб штраф становитиме 580 білоруських рублів ($225), а для юридичних осіб — 1740 білоруських рублів ($677).