У Південній Кореї створили надувний ізолятор для пацієнтів із коронавірусом. Він захищає медперсонал

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Фахівці Корейського інституту передових технологій (KAIST) створили надувний ізолятор із негативним тиском для пацієнтів із коронавірусом, який дозволяє безпечно виводити назовні повітря.

Про це повідомляє Reuters.

Надувний мобільний модуль використовує систему вентиляції і дозволяє всередині розгорнути повноцінну палату для хворих з усією необхідною апаратурою. Творці модуля стверджують, що він може значно розвантажити лікарні і позбавити від витрат на будівництво додаткових лікарняних комплексів. При цьому модулі можна встановити і обладнати менш ніж за день.

Директор Корейського інституту радіологічних та медичних наук Чо Мін Су, розповів, що обладнання модуля дозволяє медпрацівникам надавати допомогу або передавати, наприклад, їжу без необхідності входити всередину, а також уникати носіння громіздкого спорядження, що значно зменшує ризики для медперсоналу.

  • У Південній Кореї з початку пандемії виявили понад 67 тисяч випадків зараження COVID-19 і зафіксували 1 081 смерть. Південна Корея зробила ставку на масштабне тестування населення і оперативне відстеження контактів інфікованих. При цьому влада жодного разу не запроваджувала повний локдаун у жодному з міст і регіонів, щоб не нашкодити економіці.