У Північній Кароліні працівники парку знайшли в озері золоту рибку вагою 4 кг

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
У Північній Кароліні працівники парку знайшли в озері золоту рибку вагою 4 кг

Ahmed Zayan / Unsplash

У США у штаті Північна Кароліна працівники парку виловили в озері Оук-Гроув золоту рибку, яка важить 4 кг і має довжину 38 сантиметрів.

Про це повідомляє CNN.

National Geographic стверджує, що середня вага золотої рибки — від 100 до 300 грам, хоча в дикій природі вони можуть бути більшими за 2 кг. Середня довжина від 11 до 30 см.

Директор парку Greenways Тай Хук заявив, що й гадки не має, як довго риба була в цьому озері. Востаннє вони вивчали озеро 10 років тому, але тоді не було й натяку на золоту рибку.

Щоб перевірити стан екосистеми, працівники рекреаційних служб використовують метод «електролову» — мʼяко вдаряють рибу током (не завдаючи їй шкоди) і так змушують її спливти на поверхню води. Це дозволяє геодезистам перевірити наявність будь-яких ознак «нездорової» води.

«Раптово ця гігантська риба вискочила, і ми швидко сфотографували її», — розповів Хук.

За його словами, озеро переважно використовують для риболовлі, хоча рибалкам рекомендують викинути рибу після того, як спіймали її. Власне, з золотою рибкою це й зробили працівники парку.

«Ми думаємо, що хтось, мабуть, просто впустив свою рибу в озеро, не хотів змивати її в унітаз», — додав Хук.

У Книзі рекордів Гіннеса говориться, що розмір найдовшої з відомих золотих рибок — 47,5 см від носа до плавця і належить вона чоловіку з Нідерландів. Однак вага цієї риби невідома.

  • У Новій Зеландії на узбережжя викинулись понад 120 китів. Більшість з них загинули одразу, решту приспали.
  • Через пандемію коронавірусу до штату Аляска перестали заходити круїзні лайнери — внаслідок цього горбаті кити стали більш говіркими, їхній спів можна почути навіть без допоміжної техніки.