Робоча група з напрацювання законопроєктів, які мають відновити е-декларування, провела своє перше засідання. Про це пресслужба партії «Слуга народу» повідомила у Facebook.
Учасники домовились оперативно взятися за відновлення декларування та вдосконалення роботи Конституційного суду.
«Представники різних фракцій також узгодили загальну стратегію роботи групи й визначили, в якому напрямі працюватимуть. Наступне засідання заплановане на 20 листопада», — повідомила заступниця керівника групи, народна депутатка від «Слуги Народу» Ольга Совгиря.
Вона зазначила, що всі члени групи домовились уникати «надмірної медійності» під час обговорення рішень.
«Це необхідно для того, щоби політична складова не заважала подальшій роботі над розробкою необхідного пакету законодавства», — пояснила вона.
Читайте також:
- У Конституційному суді своєї черги чекають нові гучні справи про мову, мільярди Коломойського та штраф Зеленського. Кому це вигідно і чим загрожує нам — великий експлейнер
- В Україні конституційна криза. Чи траплялися такі кризи в інших країнах? Ще б пак! Чимало й різні! Вони закінчувалися танками, відставкою парламенту, зміною суддів і навіть зреченням короля
- 27 жовтня Велика палата КСУ визнала неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування та приховування майна. Пізніше стало відомо, що КС визнав неконституційними повноваження НАЗК моніторити спосіб життя посадовців.
- 29 жовтня відбулися термінові засідання Кабінету міністрів і Ради національної безпеки та оборони. Після цього за розпорядженням уряду НАЗК з 00:00 30 жовтня відкрило доступ до реєстру електронних декларацій, який не працював із вечора 28 жовтня.
- Президент Володимир Зеленський подав до Ради законопроєкт, в якому пропонує розпустити чинний склад Конституційного суду. Згодом голова парламенту Дмитро Разумков подав законопроєкт про відновлення е-декларування.