СБУ запобігла масовій фальсифікації результатів другого туру виборів мера Одеси

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Служба безпеки запобігла масовій фальсифікації результатів другого туру виборів мера Одеси. Відомство знайшло сотні підроблених документів.

Про це пише пресслужба СБУ.

«Правоохоронці виявили сотні бюлетенів для голосування, ідентичних за формою і змістом оригінальним документам суворої виборчої звітності», — йдеться в повідомленні.

У СБУ зазначають, що підроблені документи виявили у громадській приймальні одного з громадсько-політичних діячів, але не називають його імені. Водночас місцеві ЗМІ повідомляють, що йдеться про колишнього нардепа Дмитра Голубова. Під час обшуку СБУ нібито виявила сотні виборчих бюлетенів, де вже стояла позначка навпроти кандидата від ОПзЖ Миколи Скорика.

Сам Голубов не спростовує інформацію про те, що в його приймальні був обшук. Але інформацію про підготовку підроблених бюлетенів спростовує і називає фейком від СБУ.

«У деяких ЗМІ почали поширювати фотографії, ніби у мене в приймальні знайшли виборчі бюлетені за Миколу Скорика. Якщо ви подивитеся на них уважно, то видно, що це надрукована на поганому ксероксі з одеського главку СБУ підробка», — зазначив політик.

  • В Одесі призначили другий тур виборів міського голови — на 15 листопада. За крісло мера змагатимуться чинний очільник міста Геннадій Труханов (партія «Довіряй ділам») і кандидат від «Опозиційної платформи — За життя», ексглава Одеської облдержадміністрації часів Януковича Микола Скорик.