ЦВК встановила офіційні результати виборів у Луцьку: у міськраді найбільше мандатів отримала «За майбутнє», а за посаду мера буде другий тур

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
ЦВК встановила офіційні результати виборів у Луцьку: у міськраді найбільше мандатів отримала «За майбутнє», а за посаду мера буде другий тур

Ковальчук Віктор / УНІАН

Центральна виборча комісія оприлюднила офіційні результати місцевих виборів у Луцьку. До міськради проходять 6 партій.

Про це йдеться на сайті ЦВК.

Найбільше мандатів у міськраді матиме партія «За майбутнє» — 13. Також до ради увійдуть депутати від «Європейської солідарності» (9), громадянського руху «Свідомі» (6), ВО «Свобода» (5), «Слуги народу» (5) та «Батьківщини» (4).

Що стосується виборів мера, то у місті відбудеться другий тур. За посаду міського голови змагатимуться кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Поліщук, який отримав 32,47%, та самовисуванець Богдан Шиба (13,14%).

Загалом ЦВК вже встановила результати виборів голів у 286 містах, селах та селищах, а також визнала обраними 5 428 місцевих депутатів.

  • 25 жовтня на місцевих виборах українці голосували за своїх представників на всіх рівнях — від голів сіл та об’єднаних територіальних громад до обласних рад. У великих містах обирали також міські ради та мерів. Голосування відбувалося на всій території України, крім окупованих Криму та частини Донбасу.
  • За даними ЦВК, у місцевих виборах взяли участь 36,88% виборців. Проголосував 10 556 621 громадянин.