У Києві назвали дату оголошення результатів місцевих виборів

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
У Києві назвали дату оголошення результатів місцевих виборів

Ковальчук Віктор / УНІАН

Київська міська територіальна виборча комісія готується оголосити попередні результати місцевих виборів у столиці 3 листопада.

Про це на брифінгу заявила очільниця комісії Валентина Королькова.

«Усі дані по цифрах будуть оголошені завтра Ніловим Миколою Вікторовичем — це заступник голови міської територіальної виборчої комісії, він веде поточний весь підрахунок. Проміжні дані всіх протоколів, які затверджені, будуть оприлюднені завтра о 13 годині», — пояснила вона.

За її словами, усі протоколи вже здали 9 із 10 районних ТВК. 2 листопада очікується подача документів від Святошинської комісії. Також вона зазначила, що три районні комісії подали протоколи без уточнення.

«Поділ мав завдання уточнити протоколи, вони вже уточнили і привезли — це 9-й виборчий округ. Шевченківський, Деснянський та Голосіївський — на уточнення, вони ще попрацюють. Загалом досить непогана картина по спільній роботі», — вважає Королькова.

  • 30 жовтня ЦВК оголосила перші результати виборів. Наразі вже відомі 23 міських голови, а також кандидати, які вийшли до другого туру у Краматорську — Олександр Гончаренко (48,61% голосів) та чинний мер Андрій Панков (37,75%).
  • 25 жовтня на місцевих виборах українці голосували за своїх представників на всіх рівнях — від голів сіл та об’єднаних територіальних громад до обласних рад. У великих містах обирали також міські ради та мерів. Голосування відбувалося на всій території України, крім окупованих Криму та частини Донбасу. За даними ЦВК, у місцевих виборах взяли участь 36,88% виборців. Проголосував 10 556 621 громадянин.