Ліга Європи: ФК «Зоря» програв перший матч групового етапу англійському «Лестеру»

Олексій Ярмоленко

Футбольний клуб «Зоря» (Луганськ) програв свій перший матч групового етапу Ліги Європи 2020/21.

Суперником українського клубу був англійський «Лестер». Поєдинок завершився із рахунком 3:0 на користь британців.

У першому таймі «Зоря» першою мала нагоду забити, але голкіпер «Лестеру» врятував свою команду. Після цього англійці забили, але арбітр скасував гол через офсайд.

На 29-й хвилині «Лестер» вже повноцінно повів у рахунку — після удару Джеймса Меддісона м’яч влучив у штангу, а на добиванні спритнішими виявилися англійці.

Під кінець першого тайму «Зоря» пропустила мʼяч вдруге. Гарві Барнс після виходу один на один переграв голкіпера українського клубу.

У другому таймі англійці довели рахунок до 3:0. Після помилки Дмитра Іванісеня гол забив Келечі Іхеаначо.

• У середу, 21 жовтня, донецький «Шахтар» переміг мадридський «Реал» у рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів — 3:2.
  • У вівторок, 20 жовтня, київське «Динамо» в першому за чотири роки матчі групового етапу Ліги чемпіонів програло туринському «Ювентусу» — 0:2.