У Японії розробили спеціальний пакет, який олені можуть перетравити

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Andreas P. / Unsplash

У японському місті Нара виготовили паперовий пакет, який олені можуть перетравити. Про це повідомляє BBC.

Пакети виготовили з перероблених картонних коробок з-під молока і рисових висівок — тих самих інгредієнтів, які входять до крекерів, що їдять олені.

У парку Нара мешкає понад 1 200 оленів, які вважаються «посланцями богів». Відвідувачам можна годувати їх спеціально приготованими крекерами без цукру, які можна придбати у парку не у пластиковому пакуванні. Проте все одно туристи залишають після себе багато пластикових відходів. Минулого року у шлунку оленя виявили понад 4 кг сміття.

Виготовити їстівні пакети для оленів вирішив керівник місцевої паперової компанії Такаші Накамура. Він розповів BBC, що разом з двома місцевими жителями — гуртовим продавцем косметики і дизайнером — розробили пакет, який підходить для оленів. Винахід протестували японські лабораторії дослідження харчових продуктів, які заявили, що він безпечний для вживання.

Накамура сказав, що близько 3 500 пакетів уже продали. Один коштує приблизно $0,95 — це дорожче, аніж поліетиленовий, ціна якого кілька центів.

  • На материкову Австралію переселили 11 тасманійських дияволів після того, як вони понад 3 тисячі років тому там вимерли. Зоологи зазначають, що таким чином відновлюють історичну фауну країни.
  • Через пандемію коронавірусу до штату Аляска перестали заходити круїзні лайнери — внаслідок цього горбаті кити стали більш говіркими, їхній спів можна почути навіть без застосування допоміжної техніки.