Ірландія першою в Євросоюзі повертається до жорсткого локдауну

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Ірландія першою в Європейському Союзі знову вводить жорсткий карантин (локдаун) через коронавірус. Обмеження діятимуть щонайменше шість тижнів (з 21 жовтня до 1 грудня).

Про це повідомляє Deutsche Welle.

На час дії карантину ресторани і бари будуть працювати тільки на доставку або продавати їжу на винос. Торгові центри, музеї, галереї будуть закриті. Масові зібрання і вечірки заборонені у будь-якому вигляді. З магазинів будуть працювати тільки продуктові та ті, які продають товари першої необхідності.

Також на три чверті скоротять кількість поїздок громадського транспорту. Жителям країни заборонять відходити від своїх домоволодінь більше ніж на 5 кілометрів. Виняток — відвідування лікаря, важливі сімейні обставини і робота (якщо людина зайнята у критично важливій галузі).

Влада при цьому не закриває школи, парки та дитячі майданчики, але батьків просять працювати з дому і залишати вдома дітей.

  • В Ірландії за час пандемії коронавірусом заразилися понад 50,9 тисячі осіб. Померли 1 852 людини.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні можуть знову ввести жорсткий карантин, якщо добова кількість інфікованих на коронавірус перевищить 9,5 тисячі.