Азербайджан звинуватив Вірменію в обстрілі міста Гянджа. Вбито 7 осіб, поранені понад 30

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Міноборони Азербайджану звинуватило Збройні сили Вірменії в обстрілі міста Гянджа — другого за величиною в Азербайджані.

«У ніч на 11 жовтня місто Гянджа, друге за величиною місто Азербайджану, розташоване далеко за лінією фронту, зазнало ракетного обстрілу Збройних сил Вірменії. У результаті нападу сім мирних жителів загинули, 34 отримали поранення, включаючи дітей», — заявили у відомстві.

Обстріл назвали варварством і відкритим зривом договору про припинення вогню, який був досягнутий сторонами 10 жовтня.

Вірменія і її невизнана Нагірно-Карабаська Республіка заперечують звинувачення і кажуть, що не вели вогонь по місту.

Крім цього, Міністерство оборони Вірменії повідомило про відправку Туреччиною і Ізраїлем в Азербайджан нової партії ударних безпілотників. Їх нібито доставили під виглядом гуманітарних вантажів, повідомляє Infoport.

  • 10 жовтня Вірменія та Азербайджан під час переговорів у Москві домовилися про припинення вогню в Нагірному Карабасі в гуманітарних цілях для обміну — для обміну полоненими, а також тілами загиблих. Уже через кілька годину сторони звинуватили одна одну у зриві договору.
  • За даними ООН, в районі Нагірного Карабаху з моменту початку бойових дій (з 27 вересня) загинули щонайменше 53 мирних жителі.