В Англії повністю заборонили використовувати пластикові трубочки

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
В Англії повністю заборонили використовувати пластикові трубочки

Pixabay / Alexas_Fotos

В Англії набула чинності заборона на використання низки пластикових виробів, зокрема трубочок та паличок для мішання.

Про це пише BBC.

Спочатку заборона мала набути чинності у квітні, але її відклали. Відтепер постачання та продаж пластикових виробів, як-от трубочки, палички для мішання чи ватні палички, буде незаконним.

Зазначають, що в Англії люди щорічно використовують близько 4,7 мільярда трубочок та 1,8 мільярда паличок. Борці за екологію привітали заборону, але зазначають, що ці вироби мають дуже незначний відсоток серед пластику, який використовують люди. Тому радять розширювати заборону на інші одноразові товари.

Водночас лікарні, бари та ресторани можуть видавати палички людям, які того потребуватимуть через хворобу, або в інших ситуаціях.

  • Найстаріший та найпопулярніший національний парк Таїланду Кхао Яй надсилає туристам додому сміття, яке вони залишили. Під час входу до парку відвідувачі мають зареєструватись та зазначити свою адресу, щоб працівники могли їх відстежити.
  • Глобальна протидія пандемії коронавірусу вилилася в раптове зниження викидів парникових газів та забруднювачів повітря, проте це не вбереже світ від кліматичних змін. Нове дослідження говорить, що масові локдауни призвели до зовсім незначного скорочення темпів потепління, і людство потребує більш рішучих заходів у боротьбі за збереження планети.