Рятувальники завершили роботи біля місця падіння літака Ан-26 на Харківщині

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Рятувальники завершили роботи біля місця падіння літака Ан-26 на Харківщині

Марієнко Андрій / УНІАН

Рятувальники завершили роботи на місці падіння літака Ан-26 біля Чугуєва Харківської області. Про це повідомляє пресслужба МВС.

Рятувальники 25 вересня гасили пожежу літака, 26 вересня вони шукали тіла загиблих та розрізали елементи фюзеляжу.

Нагадаємо, увечері 25 вересня в Харківській області сталась авіакатастрофа — літак Ан-26 Повітряних сил ЗСУ розбився при заході на посадку. Він упав за два кілометри від військового аеродрому.

На борту перебували 27 людей: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. В авіакатастрофі вижили лише двоє курсантів: один із них помер уранці наступного дня в лікарні, життю іншого нічого не загрожує.

  • Держава профінансує лікування курсанта, який вижив, та виплатить компенсації сімʼям загиблих. У Міноборони повідомили, що розмір допомоги становитиме 1,5 млн грн.
  • За словами міністра оборони Андрія Тарана, курсанти проводили навчальні польоти, а сам літак до цього здійснив шість злетів та посадок поспіль. Керували літаком не курсанти, а досвідчені пілоти. Під час сьомого польоту командир екіпажу повідомив про проблеми з лівим двигуном і готувався до аварійної посадки, але раптово сталася катастрофа. Імовірно, літак зачепив крилом землю. З-під уламків уже дістали бортові самописці.