Племінниця Трампа подала на нього до суду через «шахрайську схему» зі спадщиною

Автор:
Катерина Кадакова
Дата:
Племінниця Трампа подала на нього до суду через «шахрайську схему» зі спадщиною

Drew Angerer / Getty Images

Племінниця президента США Мері Трамп подала на Дональда Трампа і ще двох членів родини до суду позов, звинувативши їх у шахрайстві та змові.

Про це повідомляє BBC.

За словами жінки, Дональд Трамп, його сестра Меріенн Трамп-Баррі та брат Роберт Трамп, який помер у серпні, обдурили її і позбавили спадщини на багато мільйонів доларів.

У позові йдеться, що Мері Трамп після смерті її батька Фреда Трампа — молодшого в 1981 році успадкувала частину майна, а Дональд, Меріенн і Роберт стали її опікунами.

«Замість того щоб захищати інтереси Мері, вони розробили та реалізували складну схему з викачування коштів, приховування їх і обману щодо істинної цінності успадкованого», — наголошується в судовому документі.

Мері Трамп вважає, що судити президента США та його сестру треба за вісьмома пунктами, включно із шахрайським введенням в оману і приховуванням, а також змовою.

Трамп і його родичі поки публічно не прокоментували подання позову.

  • Президентські вибори у США відбудуться 3 листопада. Основними кандидатами будуть Дональд Трамп і колишній віцепрезидент США Джо Байден (від Демократичної партії), який вважається головним суперником чинного президента.
  • Раніше стало відомо, що молодший брат президента США Дональда Трампа подав до суду, щоб заблокувати вихід книги племінниці Трампа Мері. Роберт Трамп у своєму позові вказав, що інформація, викладена в книзі Мері, порушує угоду про нерозголошення, яку вона підписала разом з іншими членами сімʼї майже 20 років тому.
  • 1 липня Апеляційний суд штату Нью-Йорк дозволив публікацію книги Мері Трамп, племінниці президента США Дональда Трампа.