Тихановська записала нове відеозвернення. Закликала робітників не припиняти страйки

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Кандидатка від білоруської опозиції Світлана Тихановська опублікувала нове звернення, в якому закликала працівників підприємств не припиняти страйки.

Звернення оприлюднив Telegram-канал її штабу «Страна для жизни».

За її словами, майбутнє Білорусі залежить від єдності та рішучості білорусів.

«Страйки затиснули диктатуру в кут. Поранили її в саме серце, тому зараз вас всіма способами намагаються розділити і посварити. Адже якщо ми будемо всі разом — у цього режиму не залишиться жодного шансу. Страйки — це абсолютно легальна і потужна зброя проти режиму. Вони це знають. І тому вас залякують», — пояснила вона.

Тихановська також нагадала основні цілі цих страйків: припинити насильство, відпустити всіх політв’язнів і провести нові, чесні вибори.

  • У Білорусі з 9 серпня тривають масові протести проти фальсифікацій на виборах. За даними ЦВК, Олександр Лукашенко набрав 80% голосів, а за даними спостерігачів, правозахисників і активістів — у Лукашенка не більше ніж 10% і перемогла на виборах Світлана Тихановська.
  • Через результати виборів у країні вже понад тиждень тривають страйки на заводах і підприємствах. В адміністрації Лукашенка оцінюють збитки від протестів у Білорусі в $500 млн.
  • 20 серпня платформа «Голос» оприлюднила звіт про вибори в Білорусі. Результати істотно відрізняються від офіційних — вибори сфальсифіковані.