Кабмін назвав заборони для кожного рівня адаптивного карантину

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Кабінет міністрів назвав заборони для кожного з чотирьох рівнів адаптивного карантину («зелена», «жовта», «помаранчева» і «червона» зони). Відповідні правила були опубліковані на сайті Кабміну.

Правила «зеленої» зони — у громадських будівлях і транспорті необхідно носити маску або респіратор, заходи за умови перебування не більше ніж однієї людини на 5 кв. м, кінотеатри можуть працювати із заповненістю на 50%, перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

«Жовта» зона (+ обмеження зеленої) — забороняється відвідування місць соцзахисту, де перебувають люди похилого віку. Виняток — місця, які надають кризові послуги.

«Помаранчева» зона (+ обмеження жовтої) — забороняється діяльність хостелів і туристичних баз (крім готелів), забороняється робота ресторанів і розважальних закладів у нічний час, забороняються планові госпіталізації в лікарнях, забороняється робота спортзалів і закладів культури, забороняється прийом дітей у літні табори, масові заходи можна проводити для максимум 100 осіб (1 людина на 20 кв. м).

«Червона» зона (+ обмеження помаранчевої) — забороняється робота громадського транспорту, забороняється відвідування навчальних закладів, забороняється робота ТРЦ, кафе та ресторанів.