Рада заслухає Шмигаля щодо повеней на заході України та «деяких кадрових питань»

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
Рада заслухає Шмигаля щодо повеней на заході України та «деяких кадрових питань»

УНІАН

Верховна Рада заслухає звіт прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Зокрема, щодо ситуації з повенями на заході України.

Про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час засідання погоджувальної ради, пише «Укрінформ».

Шмигаля заслухають у пʼятницю, 3 липня, під час години запитань до уряду.

«Всі депутатські фракції виступили з пропозицією заслухати премʼєр-міністра. Перше питання - це ті страшні події, які ми спостерігаємо на заході нашої держави. Але також прозвучала пропозиція — це деякі кадрові питання, і питання щодо використання коштів COVID, тому що це комплексні питання», — розповів Разумков.

  • У західних областях України кілька днів вирувала негода. Через сильні дощі місцеві річки вийшли з берегів, прорвали дамби та попідтоплювали населені пункти. Найбільше від негоди постраждали три області: Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська. Також підтоплення були в Тернопільській, Львівській та Вінницькій областях. Всього було підтоплено 14 456 будинків у 342 населених пунктах.
  • Уряд схвалив заходи для боротьби з наслідками негоди. Закарпаття оцінює збитки у 125 млн грн. Івано-Франківська ОДА попросила майже 600 млн грн. Президент пообіцяв, що держава не залишить у біді постраждалих, вирішить питання житла і «знайде» кілька мільярдів гривень на відновлення інфраструктури.