Британські лікарі використовують гарнітури доповненої реальності для нагляду за хворими на коронавірус, щоб уникнути зараження і не втрачати живий зв’язок з пацієнтами. Завдяки цій технології з хворими перебуває лише один лікар у захисному костюмі, а всі інші можуть працювати віддалено.
Про це повідомляє Business Insider.
Завдяки гарнітурі HoloLens від Microsoft лікарі економлять захисні костюми та зменшують ризики інфікування від пацієнтів — замість сімох лікарів до хворого може піти лише один.
Суть технології полягає в тому, що лікарі з кабінету бачать те, що бачить лікар у палаті, а той підтримує прямий відеозв’язок з ними через окуляри. Також лікар у палаті може отримати необхідні голографічні зображення, як-от рентгенівські знімки, без відриву від роботи з пацієнтом і відволікання на роботу з комп’ютером.
Зокрема, лікар у палаті з пацієнтом може бачити голографічні зображення інших лікарів, які перебувають у кабінеті, отримувати від них інструкції та надавати зображення з камер гарнітури, виконуючи при цьому операцію.
Наразі гарнітури отримали лише кілька лікарень у Лондоні, проте медики виявили, що за чотири тижні їх використання зекономили близько 700 захисних костюмів на тиждень і знизили контакт з інфікованими коронавірусом на 80%.
- Британія запроваджує двотижневу самоізоляцію для тих, хто прибуває до країни.
- Уряд Великої Британії звинувачує власних наукових радників у наданні «неправильних» порад щодо подолання коронавірусу, оскільки у країні продовжує зростати кількість померлих.
- У Великій Британії помітили різницю в ризиках померти від наслідків коронавірусу серед різних етнічних груп. Зокрема, люди африканського, індійського, пакистанського та бангладеського походження мають вищі ризики, ніж європейці.
- 23 квітня в Оксфордському університеті почали тестувати на людях потенційну вакцину від коронавірусу.