У Чехії зафіксували різкий сплеск захворюваності на коронавірус після послаблення карантину

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
У Чехії зафіксували різкий сплеск захворюваності на коронавірус після послаблення карантину

Rodrigo Ardilha / Unsplash

У Чехії 18 травня зафіксували найбільший за 4 тижні стрибок захворюваності на COVID-19. Вперше за місяць ця цифра перевищила 100, сягнувши 111 нових випадків. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

11 травня в рамках ослаблення карантину в Чехії відкрилися великі магазини, торгові центри, перукарні та салони краси. Ресторани, готелі, театри і більшість інших закладів в країні повинні відкритися 25 травня. З цього дня також можна буде відвідувати початкові школи, але це не є обовʼязковим.

Всього з початку епідемії в країні діагностували 8 586 випадків захворювання COVID-19. Про нові летальні випадки не повідомляється, їх залишається 297.

  • Чехія — перша країна Євросоюзу, яка оголосила про відкриття своїх кордонів. Жителям країни з 24 квітня дозволили виїжджати за кордон. Після повернення з-за кордону громадяни зобов’язані пройти тест на коронавірус або відправитися на двотижневий карантин. Уряд також дещо послабив заборону на вʼїзд для іноземців — дозволили перетинати кордон з дотриманням карантину студентам місцевих університетів.
  • Чехія скасовує масковий режим на вулиці з кінця травня.