Екснардеп Береза: Ляшко з активістами «замурували» не вхід, а вихід з ресторану Тищенка

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
Екснардеп Береза: Ляшко з активістами «замурували» не вхід, а вихід з ресторану Тищенка

Facebook / Borislav Bereza

Колишній нардеп Борислав Береза заявив, що під час акції активісти «замурували» не вхід до ресторану Миколи Тищенка «Велюр», а вихід з нього на окрему терасу.

Про це Береза повідомив у Facebook.

За його словами, місцеві жителі підказали, що активісти разом із екснардепом Олегом Ляшком у середу замурували саме вихід з ресторану. «А вхід в ресторан працює, як і все інше. Це була піар-акція, незрозуміло для кого», — додав Береза і показав вхід у заклад. Він додав, що «інтересом» учасників акції було «шоу», а не справжнє закриття закладу.

Скандал з рестораном Тищенка

Журналісти проєкту Bihus.info повідомили, що під час карантину ресторан нардепа «Слуги народу» Миколи Тищенка відвідують відомі в політичних колах люди. Зокрема, нардепи Антон Яценко й Олександр Кабанов, Віталій Кисіль (працює в компанії «Метінвест» олігарха Ріната Ахметова) та інші.

Згодом нардеп Яценко запевняв журналістів, що він давно не відвідує ресторани та не заходив у «Велюр». Кабанов, навпаки, сказав, що був у ресторані, але заходив «до свого друга Колі».

Журналісти намагалися забронювати столик, однак їм у ресторані відповіли, що заклад закрито через карантин.

  • Напередодні поліція Києва перевірила ресторан «Велюр» після повідомлення ЗМІ про те, що заклад працює, порушуючи карантин. Відвідувачів у ньому не застали.
  • Тищенко запевнив, що заклад не працює для відвідувачів, але там проходять «особисті зустрічі».
  • Тищенко пізніше подякував журналістам Bihus.Info і закликав Кабінет міністрів дозволити роботу закладів харчування.