Музей Революції гідності заявив, що вандали пошкодили його виставку. Поліція відповіла, що її здув вітер

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Музей Революції гідності заявив, що вандали пошкодили його виставку в центрі Києва. Про це повідомляється на сторінці музею у Facebook.

Там йдеться, що невідомі зруйнували виставку «Століття нескорених» на Майдані Незалежності. Вони розтрощили кілька плакатів, які розповідають про революційні події. Музей підготував заяву до поліції.

Водночас, як повідомляє Інтерфакс-Україна, у поліції Шевченківського району розповіли, що виставку просто знесло вітром. Поліцейські перевірили інформацію, переглянули записи з камер відеоспостереження та встановили, що вандалізму не було. Після того як фотографії знесло вітром, невідомий чоловік просто склав їх докупи.

  • Національний меморіальний комплекс героїв Небесної сотні — Музей Революції гідності уклав договір про будівництво меморіалу Героїв Небесної сотні 22 грудня 2018 року. Роботи виконуватиме компанія «Україна-Реставрація».
  • 13 травня 2019 роботи з будівництва меморіалу Героїв Небесної сотні на вулиці Інститутській зупинили через слідчі експерименти Генпрокуратури.
  • У січні 2019 року на вулиці Інститутській було встановлено паркан у межах будівництва Музею Революції гідності. Адвокати сімей потерпілих від дій ексберкутівців заявили, що починати будь-які роботи до того, як будуть проведені слідчі дії, не можна. Попри це, 13 травня стартували підготовчі роботи в нижній частині вулиці. Трактор там зняв близько 70 кв. м бруківки часів Майдану, знищивши місце загибелі Героя України Олександра Плеханова.
  • 18 травня 2019 року активісти громадського руху «С14» знесли паркан на вулиці Інститутській, де мало початися будівництво Музею Революції гідності.