«Укрпошта» безкоштовно доставлятиме до лікарень посилки з масками, респіраторами та медичними халатами

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

З 24 березня «Укрпошта» протягом дії карантину запускає благодійну акцію, в рамках якої кожен охочий зможе надіслати засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів України, а «Укрпошта» доставить їх до дверей медзакладу безкоштовно. Про це повідомляє пресслужба «Укрпошти».

Посилки з марлевими пов’язками, масками, респіраторами, одноразовими медичними халатами, одноразовими бахілами, захисними окулярами, захисними рукавицями та бинтами матимуть позначку «В лікарню» та доставлятимуться до одного з медичних закладів, який місцева влада спеціально виділила для боротьби з епідемією.

Для обласних центрів відправлення можуть бути до 30 кг. Якщо медичний заклад, до якого адресується поштове відправлення, розташований не в обласному центрі, то його вага не має перевищувати 5 кг. У разі, якщо відправлення має більшу вагу, його необхідно розділити на кілька посилок вагою до 5 кг кожна.

  • Поштовим операторам дозволили доставляти ліки.
  • До України з Китаю прибула 521 тест-система для полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-дослідження), за допомогою якої діагностують коронавірусну інфекцію.