У Казахстані та Кенії перші випадки зараження коронавірусом. Болгарія оголосила надзвичайний стан

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

13 березня Казахстан повідомив про перші два випадки зараження коронавірусом в країні. Про це повідомляє Al Jazeera.

За словами міністра охорони здоровʼя Елжана Біртанова, двоє заражених громадян прибули з Німеччини. Наразі вони ізольовані в інфекційному стаціонарі в Алмати.

Міністр охорони здоровʼя Кенії Мутахі Кагве заявив про перший випадок інфікування коронавірусом. COVID-19 виявили у громадянина, який прибув до країни зі США з пересадкою у Лондоні.

Водночас у Болгарії оголосили надзвичайний стан через коронавірус, оскільки за 3 дні кількість інфікованих в країні зросла утричі. За інформацією міністерства охорони здоровʼя, у країні зафіксовано 23 підтверджені випадки інфікування вірусом, у тому числі один летальний.

  • Спалах інфекції COVID-19, яку спричиняє вірус SARS-CoV-2, розпочався наприкінці 2019 року в китайському місті Ухань. Згодом коронавірус почав стрімко поширюватися країнами Азії і до кінця січня дійшов до США та Євросоюзу. Окрім КНР, основні осередки спалаху наразі в Італії, Ірані, Південній Кореї, Франції, Іспанії, Німеччині та США. Загалом у світі заражені понад 128 тисяч людей, з яких понад 68 тисяч вже одужали. Зафіксованих смертей — понад 4,7 тисячі.
  • 11 березня Всесвітня організація охорони здоровʼя оголосила пандемію коронавірусу COVID-19, а в Україні запровадили тритижневий карантин.
  • В Україні зараження коронавірусом підтвердили в трьох осіб. 13 березня від коронавірусу померла 71-річна жінка з Житомирської області.